Odzyskiwanie plików, baz danych

Odzyskiwanie Plików ze Wszystkich Dostępnych Nośników Pamięci

Odzyskujemy pliki u Państwa w Firmach i Domach od ponad 15 lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi sprawy, gdy np. została skasowana baza danych programu księgowego lub dokumenty. Zadzwoń i umów się na wizytę serwisanta, który przyjedzie do Twojej Firmy lub Domu i zajmie się sytuacją.

 

Zalecenia

Jeżeli utraciłeś dane to wyłącz urządzenie na którym znajdowały się dane. Zadzwoń do nas –  nasz serwisant dojedzie jeszcze dzisiaj.

 

Pełna poufność danych

Nawet, kiedy trzeba będzie zabrać sprzęt do nas do serwisu w celu odzyskania danych Twoje dane będą objętą pełną poufnością.

 

Jaki jest Czas odzyskania danych?

Wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia. Może to być uszkodzenie struktury, logiczne, mechaniczne lub elektroniczne. Najpierw musimy wykonać analizę.

 

Czy odzyskamy dane z Twojego urządzenia?

Odzyskujemy dane ze wszystkich urządzeń lub nośników. Jeżeli dysk twardy w Twoim urządzeniu jest zamontowany wewnątrz laptopa, nie martw się. W końcu jesteśmy serwisem komputerowym i zajmiemy się rozbiórką w celu wymontowania dysku. Po wszystkim poskładamy do stanu pierwotnego i zwrócimy sprzęt.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Zgadzam się Czytaj Więcej