Optymalizacja Komputerów

Przywrócimy dawną prędkość działania Twojego komputera.

Przywrócimy dawną prędkość działania Twojego komputera po przez optymalizacje.

Optymalizacja Komputera to przywrócenie dawnej prędkości komputera

Jeżeli Twój komputer bardzo długo się uruchania, długo trzeba czekać na wgranie się programu, lub systemu to wymaga optymalizacji. Kiedyś wszystko otwierało się znacznie szybciej? Czasami pojawia się niebieski ekran, komputer sam się restartuje. Nie chce się sam wyłączyć lub po prostu stał się wolny, to przyszedł czas na OPTYMALIZACJĘ KOMPUTERA. Kilka przyczyn, które z pewnością trzeba poprawić to:

  • Rejestr
  • Błędy tworzące się na dysku twardym
  • Stare lub nieużywane sterowniki
  • Fragmentacja dysku, itp….

Lista jest zbyt długa by opisywać. Fakt jest taki że nasz proces optymalizacji – czyli oczyszczenia komputera z przeszkadzających mu czynników spowolnienia systemu, przywróci prędkość komputera do stanu pierwotnego. Czyli prędkość prawie taką jaką miał po przyniesieniu ze sklepu .

Rejestr – to wewnętrzna baza danych systemu ( mózg systemu ) Windows w której przechowywane są cały rodzaj informacji dotyczące sprzętu komputerowego oraz programów użytkowych, zaczynając od sterowników po ustawienia programów użytkowych i ich działanie.

Dysk twardy – Z czasem użytkowania komputera dysk twardy ulega fragmentacji. Jest to zjawisko polegające na pojawianiu się nieciągłości obszarów zapisanych i niezapisanych. Najpoważniejszym skutkiem fragmentacji systemu plików jest spadek wydajności operacji na plikach. Duża fragmentacja zmusza do częstej kalibracji głowicy dysku twardego.

 

Co gwarantuje optymalizacja?

 • Przyśpieszenie włączania i wyłączania się komputera.
 • Szybkie otwieranie się programów
 • Przywrócenie dawnej prędkośći działania komputera
 • Usunięcie wirusów, robaków oraz groźnych plików które zwalniają prace komputera
 • Stabilność

 

Nasi specjaliści pomogą Ci zoptymalizować Twój system Windows (XP/VISTA, Windows 7, 8, 10 lub Mac OSX)

w przypadku, gdy Twój komputer jest naprawdę wolny będzie konieczność zabrania go na serwis – tylko na 1 dzień. Jest to proces, który w niektórych przypadkach może zająć znaczną część dnia. Nasz serwisant odbierze i zwróci komputer następnego dnia bez dodatkowych kosztów transportu.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies. Zgadzam się Czytaj Więcej